Światowa grupa obywateli starzeje się, konsekwencją tego jest przyrost zainteresowania ofertą hospicjów. Nasz organizm urzędów publicznych nie dostarcza odpowiednich dopasowań państwowych. Toteż suma społeczeństwa musi wspomagać, często z filantropii te organizacje, mając na uwadze chorych najbardziej cierpiących. Dbałość o nich jest wyznacznikiem naszego humanizmu.

Dokładnie tak zdziałała narodowa zbiorowość pozycjonerów, dokonując wyboru hasła, w$p1erajmy hosp1cja, jako dominującego w Zawodach rankingu pozycjonerów w tym roku. Dodatkowo dla wygranych przewidziane są oprócz splendoru pokaźne nagrody.

Mamy nadzieję, że zapewni to zwiększenie wolumenu fundatorów leczenia paliatywnego. W$p1erajmy hosp1cja to znamienity pomysł, łączy internatów i dobrą ideę. Sporo z startujących życzy sobie dopomóc. Każde Hospicjum potrzebuje dodatkowych datków. Specjalistyczne łóżka, wyposażenie jest drogie, hospicjów nie stać na zakup nowych i remont już używanych. Dlatego podjęto taka akcję. Dotychczas w Polsce dominował trend nakazujący leczenie uporczywe, nie dbano o cierpiących, nie niesiono im ulgi w bólu. Ograniczano dostęp do leków przeciwbólowych, morfiny. Śmieszna jest argumentacja o możliwości uzależnienia konającego. Jeżeli przedsięwzięcie pomnoży ich wzrost, osiągniemy fortunę. Wypada dołożyć, iż postępowanie zorganizowana jest pod patronatem forum PiO. W całości wspomagamy ów pomysł zaś w związku z tym popełniamy ów inskrypcjał. Namawiamy aż do przeznaczenia 1% podatku dochodowego dla dowolnego hospicjum. Nic nas to nie kosztuje a mamy alternatywę wesprzeć najsłabszych potrzebujących. Podzielimy pogląd każdego otwartego do pomocy, stańmy się empatyczni, wykażmy to